dr hab. inż. Andrzej Zalewski

andrzej zalewski

Ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, gdzie doktoryzował się w dziedzinie informatyki. Zainteresowania naukowe obejmują inżynierię oprogramowania, w szczególności architektury oprogramowania, systemów informatycznych i korporacyjne, a także zarządzanie projektami informatycznymi. Jest autorem 4 książek i kilkudziesięciu artykułów naukowych. Posiada certyfikaty CISA i CISM międzynarodowego stowarzyszenia audytorów informatycznych ISACA.

Od studiów magisterskich aż do chwili obecnej jest związany z Instytutem Automatyki i Informatyki Stosowanej, w którym jest zatrudniony jako adiunkt. W latach 2007-2008 był pełnił funkcję dyrektora Centralnego Ośrodka Informatyki Politechniki Warszawskiej oraz funkcję kierownika ds. jakości we wdrożeniu systemu mySAP ERP na Politechnice Warszawskiej. Od czerwca 2013 r. jest także członkiem Komitetu Naukowego przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Na niwie praktycznej udziela się jako biegły sądów warszawskich, Krajowej Izby Odwoławczej przy Urzędzie Zamówień Publicznych oraz jako ekspert działający na zlecenie instytucji prywatnych i publicznych. Jest autorem części informatycznej rekomendacji Prezesa UZP: "na udzielanie zamówień na dostawę zestawów komputerowych" a także "na udzielania zamówień publicznych na systemy informatyczne" oraz dziesiątków opinii, audytów i ekspertyz.

Czas wolny spędza chodząc do opery, słuchając muzyki klasycznej lub uczestnicząc w wyprawach rowerowych lub pieszych.

Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nasi partnerzy

 

 

 sjsi

     instytut delbar

   

   inprogress

logo baner nasze

       house of skills

Nasze inne studia

zp logo 2018

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com