Mariusz Kapusta

kapustaEkspert, praktyk i pasjonat zarządzania projektami. Na jego ponad 17 lat doświadczenia składa się prowadzenie międzynarodowych projektów dla Procter & Gamble, szkolenie managerów globalnych korporacji oraz prowadzenie projektów łączących IT, a także wykorzystanie gier w biznesie i zarządzanie firmą.

Wykłada zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej oraz prowadzi program „Zarządzanie Projektami w Praktyce” dla studentów MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Na co dzień prowadzi butik ekspercki Leadership Center. Jako członek zarządu Fundacji Spartanie Dzieciom realizuje projekty charytatywne i pełni rolę mentora dla wolontariuszy.

Pasjonuje go upraszczanie zarządzania projektami (bo ma ich na głowie sporo). Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca metody 12 pytań KISS PM ™, dzięki której zarządzanie projektami nie jest trudne.

Jego prywatnym, flagowym przedsięwzięciem jest Projekt100, czyli realizacja stu rzeczy, które warto zrobić w życiu, takich jak maraton, triathlon czy skok ze spadochronem. Bloguje na „12pytan.pl” gdzie dzieli się doświadczeniem, nie tylko projektowym, ale też życiowym.

Nasi partnerzy

 

 

 sjsi

     instytut delbar

   

   inprogress

logo baner nasze

       house of skills

Nasze inne studia

zp logo 2018

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com