dr inż. Wiesław Kosieradzki

kosieradzki wieslaw

Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, doktor nauk technicznych. Był naukowcem i dyrektorem Centrum Naukowo-Technicznego Kolejnictwa, dyrektorem portfela samochodowego w funduszu inwestycyjnym, współtworzył Polskie Centrum Produktywności oraz Centrum Rozwiązań Menedżerskich.

Po ukończonym w Japonii szkoleniu specjalizuje się w japońskich metodach zarządzania, popularyzując filozofię „Lean thinking" i inne metody i techniki. Od 17 lat popularyzuje metodyczne zarządzanie projektami i metodykę PRINCE2.

Doświadczenie praktyczne w dziedzinie zarządzania zdobywał w kraju i za granicą. Jako pierwszy Polak w roku 2003 uzyskał tytuł PRINCE2 APMG Approved Trainer i z ramienia APM Group, Wielka Brytania, odpowiadał za polską wersję metodyki PRINCE2.

Jest prezesem zarządu P2ware sp. z o.o., której pakiet programów komputerowych P2ware Planner Suite 2008 do zarządzania projektami uzyskał tytuł "Najbardziej innowacyjnego rozwiązania IT 2008", a P2ware Portfolio Server 8 jest wykorzystywany przez Ministerstwo Rozwoju do zarządzania „Strategią na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”.

Nasi partnerzy

 

 

 sjsi

     instytut delbar

   

   inprogress

logo baner nasze

       house of skills

Nasze inne studia

zp logo 2018

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com