banner1

doc. dr inż. Tomasz Traczyk

Docent w IAiIS, wicedyrektor Instytutu d/s dydaktycznych, kierownik Studiów Podyplomowych Projektowanie systemów informatycznych z bazami danych. Magisterium 1984, doktorat 1992 z dziedziny regulacji predykcyjnej. Od 1988 zajmuje się zastosowaniami baz danych i projektowaniem systemów informacyjnych.

czytaj więcej...

dr inż. Elżbieta Andrukiewicz

Jest wybitnym ekspertem polskim i międzynarodowym z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz systemów teleinformatycznych. Przewodnicząca Komitetu Technicznego 182 ds. Ochrony Informacji w Systemach Informatycznych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, ekspert ISO/IEC podkomitetu SC27 "Information techniques, IT Security".

czytaj więcej...

dr inż. Janusz Cendrowski

Doktor nauk technicznych w dziedzinie informatyki. Długoletni pracownik Biura Bezpieczeństwa Łączności i Informatyki UOP, od 1994r. członek Komitetu Technicznego 182 "Ochrona informacji w systemach teleinformatycznych" przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Współautor wielu polskich norm w dziedzinie technik zabezpieczeń.

czytaj więcej...

Joanna Delbar

Redaktor naczelna portalu ZarzadzanieStresem.pl Trener zarządzania stresem i zarządzania energią, trener wystąpień publicznych z uwzględnieniem zagadnień stresu. Certyfikowany coach shri vivek jogi integralnej, coach holistyczny, certyfikowany nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP.

czytaj więcej...

Justyna Dworczyk

Certyfikowany Coach ICC. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Absolwentka Wydziału Studiów Podyplomowych przy Katedrze Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego kierunek - logopedia.

czytaj więcej...

Stanisław Dzieduszycki

Trener współpracujący z Grupą training&consulting. Psycholog społeczny, ukończył Szkołę Trenerów oraz Szkołę Coach'ów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji jako badacz marketingowy, dzięki czemu rozwinął w praktyce umiejętności zarządzania projektami, sprzedaży, negocjacji oraz obsługi klienta.

czytaj więcej...

mgr Marcin Grodzicki

Absolwent SGH (Finanse i Bankowość) oraz studiów Executive MBA w INSEAD, menedżer i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu operacjami, business development, finansami w dużych, międzynarodowych koncernach, w których pełnił role Dyrektora Finansowego, Wiceprezesa Zarządu oraz Prezesa Zarządu.

czytaj więcej...

dr inż. Mariusz Kaleta

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, doktorat w dziedzinie informatyki. Obecnie adiunkt w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej.

czytaj więcej...

mgr inż. Mirosław Kaliński

Aktualnie Dyrektor Pionu Integracji Infrastruktury w Sygnity S.A. Związany z branżą IT od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe w obszarach związanych z zastosowaniem IT we wszystkich ważniejszych segmentach rynku: MSP, sektorze publicznym i dużych przedsiębiorstw.

czytaj więcej...

dr inż. Mariusz Kamola

Adiunkt w IAiIS PW, od wielu lat związany z uczelnią. Jego rozprawa doktorska, dotycząca problemów optymalnego projektowania systemów, wspomaganego symulacją, została obroniona na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

czytaj więcej...

Mariusz Kapusta, PMP

Ekspert, praktyk i pasjonat zarządzania projektami. Na jego ponad 17 lat doświadczenia składa się prowadzenie międzynarodowych projektów dla Procter & Gamble, szkolenie managerów globalnych korporacji oraz prowadzenie projektów łączących IT, a także wykorzystanie gier w biznesie i zarządzanie firmą.

czytaj więcej...

dr inż. Wiesław Kosieradzki

Jest prezesem zarządu P2ware sp. z o.o., której pakiet programów komputerowych P2ware Planner Suite 2008 do zarządzania projektami uzyskał tytuł "Najbardziej innowacyjnego rozwiązania IT 2008", a P2ware Portfolio Server 8 jest wykorzystywany przez Ministerstwo Rozwoju do zarządzania „Strategią na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”.

czytaj więcej...

Małgorzata Łukaszuk

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła roczną Szkołę Trenerską organizowaną przez Mach&Partner Consulting uzyskując tytuł Business Trainer (2007) oraz roczną Szkołę Treningu Grupowego (2008).

czytaj więcej...

Paweł Markowski

Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów Business Intelligence w jednej z największych światowych firm doradczych. Uczestniczył w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów w instytucjach finansowych oraz firmach produkcyjnych w Polsce i w Europie.

czytaj więcej...

Jolanta Marszewska

Dyrektor Zarządzający w firmie ZMIANA.pl Prowadzi projekty doradcze w zakresie zarządzania zmianą, zarządzania wiekiem, komunikacji, rozwoju pracowników, optymalizacji procesów dla polskich firm oraz międzynarodowych korporacji z rynku najnowszych technologii, usług finansowych i sektora FMCG.

czytaj więcej...

dr inż. Andrzej Ratkowski

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. Aktualnie jest doktorantem na wydziale Elektroniki. Jest kierownikiem projektów i architektem systemów informatycznych w firmie TORN S.A.

czytaj więcej...

mgr inż. Jan Sabak

Jest absolwentem Instytutu Informatyki Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od piętnastu lat zajmuje się testowaniem oprogramowania. Pracuje jako tester, kierownik testów oraz kierownik projektów.

czytaj więcej...

mec. Michał Siciarek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, muzykologii na Akademii Teologii Katolickiej oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

czytaj więcej...

dr Ewa Stanisławiak

Psycholog. Prowadzi szkolenia i wykłady w obszarze psychologii rozwoju człowieka, a także psychologii społecznej, w tym psychologii perswazji i propagandy. Interesuje się problematyką wywierania wpływu społecznego, a także tematyką percepcji społecznej, zwłaszcza zagadnieniem stereotypów i uprzedzeń społecznych.

czytaj więcej...

dr Lucjan Stapp

Lucjan Stapp jest pracownikiem naukowym Politechniki Warszawskiej; pracuje na Wydziale MiNI. Od ponad 20 lat zajmuje się teorią i praktyką inżynierii oprogramowania, ze szczególnym uwzględnieniem testowania. Jest autorem ponad 35 publikacji, w tym 7 o różnych problemach związanych z testowaniem i zapewnieniem jakości.

czytaj więcej...

mgr inż. Piotr Sztandera

Jest współorganizatorem studiów podyplomowych "Zarządzanie Zasobami IT". Zawodowo Kierownik projektów IT, Analityk Systemowy i Biznesowy. Doktorant na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Doktoryzuje się w dziedzinie modelowania procesów biznesowych.

czytaj więcej...

Arkadiusz Szyszkowski

Prawnik, doktorant Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, były pracownik Departamentu Administracji Publicznej MSWiA oraz Departamentu Prawnego Urzędu Zamówień Publicznych.

czytaj więcej...

adw. Joanna Targowska-Zalewska

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Prawa Amerykańskiego współorganizowanej przez Uniwersytet Warszawski i University of Florida oraz Studiów podyplomowych na kierunku Zarządzenie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

czytaj więcej...

mgr inż. Artur Walczak

Ekspert IT, od kilkunastu lat zaangażowany w najciekawsze projekty informatyczne dla branży energetycznej. Z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, kierunek Informatyka. Od początku lat 90tych realizował wiele projektów informatycznych, wdrożeniowych, organizacyjnych i konsultingowych. Praktyk i ekspert w zakresie wdrożeń, eksploatacji oraz zarządzania IT, także w budowie rozwiązań organizacyjno-technologicznych wspierających biznes i świadczenie usług IT na poziomie spełniającym najwyższe wymagania.

czytaj więcej...

dr Agnieszka Wójcik-Czerniawska

Doktor ekonomii na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie a także Nauk politycznych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Latynoamerykanistki Centro de Estudios Latinoamericanos Instytutu Ameryk i Europy Uniwersytetu Warszawskiego.

czytaj więcej...

dr hab. inż. Andrzej Zalewski

Ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, gdzie doktoryzował się w dziedzinie informatyki. Zainteresowania naukowe obejmują inżynierię oprogramowania, w szczególności architektury oprogramowania, systemów informatycznych i korporacyjne, a także zarządzanie projektami informatycznymi. Jest autorem 4 książek i kilkudziesięciu artykułów naukowych. Posiada certyfikaty CISA i CISM międzynarodowego stowarzyszenia audytorów informatycznych ISACA.

czytaj więcej...

 

Nasi partnerzy

 

 

 sjsi

     instytut delbar

   

   inprogress

logo baner nasze

       house of skills

Nasze inne studia

zp logo 2018

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com