Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej, ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa, tel.: (22) 234 77 50 fax: (22) 825 37 19
Zarejestruj się on-line

Dla kandydatow

Podstawowe informacje na temat studiów podyplomowych.

Cześć! Witaj w sekcji przeznaczonej dla zainteresowanych udziałem w SP Zarządzanie zasobami IT. Kompletne informacje znajdziesz w zakładkach! Dla uproszczenia killka faktów i kilka przydatnych linków.

0. Jeśli jesteś już zdecydowany przygotuj fotografię dyplomu, potwierdzenie przelewu pierwszej raty (ewentualnie inne dokumenty) oraz miej w pobliżu dowód tożsamości i [przejdź TUTAJ]

1.  Studia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych technologiami IT i ich relacjami z biznesem bez względu na posiadane wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Niezależnie czy chcesz się zapisać na studa teraz czy w przyszłości - już dziś zapisz się do naszej grupy grupy na Facebooku (prawie 900 osób!) - [grupa FB wystarczy kliknąć TU], zajrzyj na nasz profil na FB [TUTAJ] lub na LinkedIn - [klinknij tu - profil na LI] oraz kanał na YouTube - [zobacz kanał].

2. Poświęć, proszę, chwilę czasu i zapoznaj się z programem, który znajdziesz tu: [POZNAJ PROGRAM]

3. Poznaj naszych prowadzących - świetnych fachowców i praktyków w swoich dziedzinach - [POZNAJ PROWADZĄCYCH]

4. SP Zarządzanie zasobami IT to okazja do uzyskania liczących się certyfikatów z obszaru Zarządzania Informatyką. Standardowo program obejmuje certyfikaty Prince 2 Foundation i Agile PM Foundation. Jeśli jednak masz już któryś z nich, to nic nie szkodzi - możesz otrzymać w zamian voucher na inne szkolenie z obszaru zarządzania projektami (np. P3O, MoR, inne). Dowiedz się [o certyfikacji]

5.  Studia tylko pozornie kosztują sporo - opłata roczna wynosi 8900 zł. (ponad 220 godzin zajęć). Ale UWAGA! Opłatę można wnieść nie tylko w całości, ale także w 2, 4 czy nawet 8 ratach. I to bez odsetek! Po prostu deklarujesz, że chcesz zapłacić w ratach i wpłacasz pierwszą ratę w we właściwej wysokości (4500/2500/1500, w zależności od liczby rat)! Tak będzie łatwiej! Do tego zaintersowani certyfikacją muszą doliczyć koszt egzaminów certyfikacyjnych - więcej informacji o opłatach [TUTAJ].

Jednak w przeliczeniu na godzinę zajęć to tylko ok. 40 zł za zajęcia prowadzone na żywo, w pełnej interakcji z prowadzącym! To mniej niż w wielu popularnych tzw. kursach on-line, gdzie otrzymujecie tylko materiały do obejrzenia / odsłuchania.

6. Nasza księgowość chętnie pomoże w kwestii faktur i wsparcia płatności przez pracodawców.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadaj pytanie kierownikowi studiów lub zadzwoń do niego +48 515 09 03 09 (dr hab. inż. Andrzej Zalewski, w rozmowie nie trzeba stosować tytułów ;-) )

Zapraszamy! ;-)

Chcesz otrzymywać broszurę informacyjną o studiach lub przesłać zgłoszenie ?

House of skills
Inprogress
Instytut
Zarządzanie IT
PTI
LeaderShip Center
SJSI
NASZ ADRES
  • Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
  • Politechnika Warszawska
  • ul. Nowowiejska 15/19 pok. 518
  • 00-665 Warszawa